Herttuatar Meghanin isä antoi tv:ssä suorasukaisen arvion tyttärensä käytöksestä – puolustaa kuninkaallista perhettä rasismikohussa
Antaa kyllä Meghanista aika huonon vaikutelman, piiskaa oltaisiin enenvanhaan annettu tollaselle tyttärellä.
https://www.is.fi/kuninkaalliset/art-2000007849162.html
Meghanin isä on antanut viime vuosina medialle useita lausuntoja tyttärestään ilman tämän lupaa. Vieraillessaan aamutelevisiossa Thomas Markle totesi, ettei hän aio lopettaa lehdistölle puhumista, ennen kuin Meghan ja Harry suostuvat taas olemaan tekemisissä hänen kanssaan.
– Käytännössä annan haastattelun lehdistölle, koska en ole kuullut heistä. Jos en kuule heistä 30 päivään, annan uuden haastattelun. Enkä ole kuullut heistä mitään. Minusta olisi ihanaa kuulla heistä, Thomas Markle totesi televisiossa.
Kommentit (11)
Meghani polttanut sillat kaikkiin suuntiiin.
Nyt keskustelut sukulaisten välillä vain iltapäivälehditön ööppien kautta.
https://www.is.fi/kuninkaalliset/art-2000007848960.html
Meghanin siskopuolelta Samanthalta kärkäs vastaisku: laukoo oman mielipiteensä herttuattaren mielenterveysongelmista
Miksi tuon katkeran äijän lausuntoja ei kyseenalaisteta?
Vierailija kirjoitti:
Miksi tuon katkeran äijän lausuntoja ei kyseenalaisteta?
Katkeran ämmän lausunnot otetaan toteta?
Kyllä rehellisesti täytyy sanoa, vaikka muuten en mitenkään erityisesti usko Meghanilla olevan puhtaita jauhoja pussissa, niin kyllä sääliksi tältä osin hän käy.. jo on ihmistä perheellä paiskattu: "Jos et ole yhteydessä, soitan UK:n keltaiselle lehdistölle ja haukun sut".
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
Miksi tuon katkeran äijän lausuntoja ei kyseenalaisteta?
Katkeran ämmän lausunnot otetaan toteta?
Otetaan tai ei. Mutta tyyppi, joka uhkailee että jos ette ole yhteydessä, haukun teidät taas uudelleen?
Luuleeko toi katkera äijä et hänen tytär haluaisi ottaa mitään yhteyttä enää häneen kun koko ajan on vaan kiristämässä tytärtään :D mä ainakin katkaisisin välit kokonaan jos joku alkais mua kiristämään
Hän saa haastatteluista rahaa. Siksi paljastuskirja on kirjoitettu ja siksi haastattelut on annettu. Heidän ei tarvitse tehdä loppuelämänsä aikana enää töitä. He antaa haastatteleluja niin kauan kuin se on mahdollista.
Samantha voi vapaasti valita mieleisensä avustajan ja kerätä lisää rahaa kirjoittamalla uuden kirjan.
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
Miksi tuon katkeran äijän lausuntoja ei kyseenalaisteta?
Katkeran ämmän lausunnot otetaan toteta?
Tuo katkera ämmä ja katkera äijä eivät kuulu Meghanin perheeseen lainkaan. Katkera äijä on isä, joka on törkeästi antanut lausuntoja tyttärestään hyötyäkseen niistä ja tuo katkera ämmä on vain siskonpuolikas, jonka kanssa Meghan ei ole elänyt perheenä päivääkään. Järkevä taitaa olla Marklen puolelta vain se velipuoli, joka on pitänyt turpansa tukossa. Noiden kahden katkeran juttuihin ei kukaan täysipäinen usko. Piru heidät periköön!
Marklen äijä hokee samaa asiaa että perhe näkee asioita, perhe näkee asioita mitä muut ei näe.
Muut näkee että perhe rahastaa.
Narsisti Meghani valehtelee estoitta?