Entä jos mies tulee liian hitaasti?
Saan O:n vasta 20 minuutin jälkeen. Silloin mies on usein jo niin tunnoton, että hänellä on vaikeuksia saada oma o. Tietysti voisimme pitää tunnin tauon ja aloittaa sitten niin, että mies keskittyy vain yhteen asiaan. Mutta yleensä aika on kortilla.
Olen löytänyt joitakin kikkoja.
1. Pistän käteni sormet ja peukalon tiukaksi ympyräksi "sen" juureen ja vedän esinahkaa mahdollisimman alas. Se saa lisää paljasta pintaa.
2. Otan kiveksistä kiinni ja vedän niitä peräaukkoa kohti.
3. Jos on asento, jossa yletän, pistän sormen peppuun. Huonoa: Tässä täytyy olla rasvaa käden ulottuvilla.
4. Puristustekniikka. Jalat yhteen puristamalla tiukkuuteni lisääntyy. Kun kuitenkin saan yleensä O:n ratsastamalla, jalkojen yhteenlaitto on vaikeaa. Pistän aijaahan GIF:fin, mistä ilmenee hankaluudet. Ne, jotka saavat lähärissä, selviävät helpommalla.
Onko muita kikkoja?
w w w piste a i j a a piste c o m kautta D6e2NZ
Kommentit (3)
Voisiko apuna käyttää vaikka leluja niin että tulisit jo ennen yhdyntää tai olisit ihan huipun lähellä jo yhdynnän alkaessa? Tuplapano kumpaankin aukkoon lelun kanssa voisi kiihottaa lisää, samoin vibraattori klitoriksella. Tai voisiko mies vaan laueta ja hoitaa sut vaikka nuollen tai kädellä loppuun sen jälkeen? Kiihottaisiko esimerkiksi kokeilla fistaamista?
Vaikka tulen "lievästi" ennen yhdyntää, minulle paras tyydytys tulee vain yhdynnässä. Ei mieskään tykkää, että teen sen lopuksi kädellä, suulla tai lelulla, vaikka se niin onnistuukin. Ja kyllä hän lähellä sitä on, kun kuulee/tuntee minun O:ni. Itse en tule araksi, voin kyllä jatkaa. Kyllä hän tulee helposti tiukkaan b-rappuun, mutta spermat mieluummin sinne, minne ne oikeasti kuuluvat. Enkä halua montaa kertaa viikossa anaaliakaan. Minulle a riittää pari kertaa kuussa.
Meillä usein lopetetaan naisen saamisen jälkeen takaapäin panemiseen. Aina sekään ei kyllä toimi, mutta useimmiten. Nainen voi laittaa jalat kiinni, niin tulee tiukempaa ja mies voi nakuttaa juuri siinä tahdissa kuin parhaalta tuntuu.