Miksi virheitä ja vasemmistoliittoa ei kielletä perustuslailla, koska ne vievät Suomen rappiolle ja ovat siksi merkittävä uhka maallemme?
Kokoomus, perussuomalaiset ja kristilliset ovat ok ja ehkä keskustalaisetkin vielä jotenkuten siedän, mutta nämä työttömien homoaivopesijöiden aate on kyllä niin sairasta ainakin siltä kantilta, että maallamme pitäisi olla myös tulevaisuus.
Esimerkkiä ei tarvitse hakea kaukaa: Maassamme on virhervasemmistohallitus - ja heti hallituskriisi menossa!
Suomen puolueet pitää siivota epäkelvosta aineksesta, se on meidän velvollisuutemme.
Kommentit (3)
Kyllä. Koulutuksesta on leikattava lisää. Työttömiä on rangaistava aktiivimallin kovennetulla versiolla. Vanhusten ja sairaiden hoito voitaisiin yksityistää. Ja voitaishan Postin mallilla toteuttaa palkkojen leikkaus kaikilla aloilla eikö?
Suomi nousuun?
Rasittavaa on se, että tämän trollin tavalla ajattelevia vauhkoja sekopäitä on oikeasti olemassa.
Pitäisikö mielestäsi Suomesta siivota myös "epäkelvot" kansalaiset? Kenties kaasukammioiden avulla?