Mitä ajattelette meistä?
Toisen ketjun innostamana.. Tosi hauskaa olisi kuulla mitä meistä ajatellaan.. :-)
Tavattiin keväällä ja tästä neljän kuukauden päästä mentiin kihloihin ja kihlajaispäivästä kahden kuukauden päästä oli häät ja häistä kuukauden päästä vauva oli masussa. Olimme tuolloin minä 27-v ja mies 25-v.
Kommentit (5)
Mekin olimme olleet vasta kolme kuukautta kun jo vauva tulossa ja puoli vuotta kihloihin ja nyt 7 vuotta yhdessä kolme lasta ja setsemän vuoden kriisiä hoidetaan ja ihan varmasti selvitään!
raskaus alkoi tosi pian myös, mutta valitettavasti päätyi keskenmenoon (tuulimunaraskaus + kova potku baaritappelussa alavatsalle) eikä raskaus ole sen koomin ilmoitellut tulosta (tästä jo useampi vuosi aikaa).
:(
He ovat kuitenkin onnellisia yhdessä, vaikka yhteistä lasta eivät todennäköisesti tule koskaan saamaan.
vuoden-pari ollaan vanhempia.
nyt lapsi 2 ja ero kohta voimassa,heh. aika paskaa
en tarkota että teiile niin kävis. mä vaan valitsin paskan miehen, väkivaltaa ja lepsu raha-asioissa, haukkuu...
no on mussakin vikaa tietty.
ihana olla kohta vapaa
Tavattin keväällä, lokakuussa huomasin olevani raskaana-hihlat ja naimisiin tammikuussa.
Nyt oltu yhdessä kuusi vuotta
tuokin. Mitä pitäisi ajatella?