Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Lidlin Heidi Klum -nilkkurit, millaiset jalassa?

Vierailija
20.09.2017 |

Hei te, keillä on jo Heidi Klum -nilkkureista ne kapeampikorkoiset käytössä. Mitä voitte sanoa käyttömukavuudesta, ovatko kovinkin epämukavat ja puristavat jalassa? Rasittuuko jalka nopeasti? Platformiahan noissa ei taida olla...ja kuitenkin 10 cm korko. Mietin täällä, palauttaisko vaan. Mutta joskushan noissa korkeissakin voi olla työpäivän, riippuu jostain koron asennosta jalkapohjan suhteen tjsp. En viitsisi palauttaa turhaan joten kertokaahan, ovatko hintansa väärtit loppupeleissä!

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
20.09.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

No riippuu varmaan ihan sun jalasta, miltä tuntuu. Kävele niillä niin näet. Kapealestisellä jalalla ja korkealla jalkapöydällä voi olla samasta kengästä täysin eri tuntuma.

Vierailija
2/3 |
20.09.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olen yrittänyt kävellä, mutta se on vaikeaa kengät yhdistävän muovirenksun takia. Voikohan kenkiä palauttaa, jos sen renksun leikkaa irti...jalkapöytäni on kyllä korkea ja lestini melko leveä, mutta leveänoloiset ovat kyllä nuo nilkkuritkin. Kokemuksia kaipailisin, kertokaahan nilkkurit ostaneet :-)

- ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
23.09.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Omaan jalkaani olivat todella hyvät. Sisäpohjassa ilmeisesti pehmuste ja korko/ päkiä suhde sellainen että helppo kävellä.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kaksi neljä