Miksi 2+:lla on niin paljon paremmat keskustelut kuin vauvalla?
Tänne tuntuvat pesiytyneet kaikki wt-juntit kun +:lla keskustelevat akateemiset älyköt.
Kommentit (8)
Eihän siellä ole enää mitään järkevää keskustelua. The Ketju, jossa sisäpiiri jauhaa on ainoa aktiivinen. Joskus siellä kävi fiksua/mielenkiintoista porukkaa, mutta iso osa niistä on lopettanut palstailun.
Ai siellä keskustellaan taas? Palstailin siellä useamman vuoden, mutta lähdin kaikkien muidenkin lähdettyä.
Vierailija kirjoitti:
Ai siellä keskustellaan taas? Palstailin siellä useamman vuoden, mutta lähdin kaikkien muidenkin lähdettyä.
Samat sanat. Lopetin melko lailla niihin aikoihin kuin se jokin palsta uudistus tuli... en saanut enää omaa nikkiäni auki, olisi pitänyt tehdä uusi.. otti päähän enkä tehnyt. Sitten huomasin että aika moni muukin tuttu nikki oli kadonnut..
2+ on liki kuollut palsta, kai älyköt ovat sukupuuttoon kuoleva laji.
Sekava sivusto muutenkin 2+, poikkesin mielenkiinnosta vuosien jälkeen. Huomasin myös että eipä siellä reaaliajassa juuri pysty keskustelemaan.
:D Eihän siellä edes käy ketään. Sä teit varmasti tämän aloituksen sinnekkin, ja se on siinä vielä ensi viikolla etusivulla. Ainoat vastaukset siinä ketjussa on sun omia.