Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Jos näet ruman naisen jolla on vihkisormus nimettömässä, ajatteletko hänestä näin?

Vierailija
09.01.2009 |

"Kappas vaan, on se tuokin näköjään löytänyt sitten itselleen jonkun äijänkäppänän"

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
09.01.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

rengastamalla rumiluksen

Vierailija
2/3 |
09.01.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tuskin ajattelen mitään. Jos jotain, niin varmaan että kiva kun on löytänyt kumppanin. Niinkuin ehkä kenestä vain muusta. Tokko liki kukaan kulkee ajatellen noin muista.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
09.01.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

rengastamalla rumiluksen

Mm. tunnen nuorehkon pariskunnan, jossa nainen on lyhyt ja lihava, mies pitkä ja urheillullinen (normaali painoinen). Molemman suomalaisia.

Veikkaan useiden katsovan heitä pitkään, miettivän miksi ihmeessä niin komea mies on sellaisen lihapullan kanssa... Vaan mies on ilmeisen rakastunut ja tyytyväinen naiseensa.

Ja mitä tulee useiden maahanmuuttajien naismakuun, usein se lihava on heistä kauniinmpi kuin se laiheliini. Lisäksi useissa kulttuureissa lihavuus on merkki varakkuudesta, joten tässäkin pätee se, ettei makuasioista voi kiistellä.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä viisi viisi