Jarkko Ahola vai Ville Valo
Kommentit (17)
Mä luulin, että tämä on " kumman ottaisit"-ketju otsikon perusteella. Ahola ilman muuta, ja jätkä heti parturiin, kiitos;)
Mä inhosin Teräsbetonia yli kaiken. Sitten kun Ahola lauloi Northern Kingissä ja teki joululevyt, tajusin, että jumalauta, mikä ääni! Siis Jarkko Ahola!
Jarkko Ahola, laulajana, mutta Villenkin ääni on ihana vaikka heikompi ja etenkin paljon maneerisempi. Kumpi niin kummatkin kuumia, Ahola tosin enemmän tässäkin. Pukumiehet ja lyhyet ekonomifledat eivät iske sitten yhtään.
Aholalla on ääntä! Ja on se vaan hot!
Kuka vittu se ahola ees on? Vastaukseni lienee selvä kaikille?
[quote author="Vierailija" time="27.04.2015 klo 20:25"]Ei kumpikaan. Ja molemmat rumia!
[/quote]
Ahola ruma? Mitäh? :D
Ahola parempi laulaja. Silti kuuntelen mieluummin Valoa.
Ville, aina ja ikuisesti. Ihana mies ja ihana ääni! En pidä Jarkko Aholaa hyvännäköisenä (huom. en rumanakaan), ei vain iske minuun.
Molemmat, mutta jos pakko valita Ahola.
Ei kumpikaan, mutta jos on ihan pakko valita niin Ahola (jos se laulaa vaan Nessun dormaa eikä mitään muuta).
No Ahola tietty. Valo on kärventänyt äänihuulensa röökillä pilalle.
Ahola. Mut muuten kumpikin nostaa yäk-karvat pystyyn.