Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Olin aina kuvitellut, että jos minua petetään

Vierailija
26.04.2011 |

Niin tuntisin vihaa ja ällötystä miestä kohtaan eikä suhteellamme olisi tulevaisuutta. Että olisin tarpeeksi ylpeä itsestäni jättääkseni moisen paskiaisen, kukaan ihminen ei ansaitse tulla kohdelluksi niin huonosti.



Mutta nyt kun epäilen, että minua on petetty tunnenkin itseni rumaksi, lihavaksi luotaan työntäväksi etovaksi naiseksi jota kukaan ei halua. Peilistä katsoo rupsahtanut varjo siitä ennen kauniista ja vetästä naisesta joka olin vielä muutama vuosi sitten.



Miten voikin joku paskamainen mies viedä itsetuntoni näin pahasti.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
26.04.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hommaat takaisin piilevän kauneutesi jos se on päässyt katoamaan!

SITTEN potkaiset petturiukon mäkeen :)

Vierailija
2/3 |
26.04.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

mutta uskoisin sun saavan vihasta kiinni sitten jos epäilykset osoittautuvat tosiksi.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
26.04.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tuossa epäilyvaiheessa on niin helposti rikottavissa ettei vaimolla ole koskaan kanttia jättää miestä, sen sijaan vaimo saattaa epätoivoisesti pyrkiä olemaan miellyttävämpi.

Ehkä se on just noin siinä epäilyvaiheessa, mutta uskoisin sun saavan vihasta kiinni sitten jos epäilykset osoittautuvat tosiksi.