G: Mitä sanaa hait viimeksi Googlesta?
Minä "takapotku".
Halusin löytää selitystä ilmiölle, joka tekee monesta biisistä niin hyvän. vanha Hotel California, uusi Stereo Love, suosikki We Speak No Americano -niissä kaikissa se takapotku on. minusta kuulostaa viiveiseltä iskulta jossain kohtaa, mutta wiki selittää toisin.
Kommentit (24)
Olen seuraillut välillä yhtä blogia.
Mutta siellä on niin monta erilaista, että jos joku viitsis kertoo minulle, kuinka juuri ninä ravut valmistat, niin kiitän :)
Piti selvittää tämän illan tarjontaa. :)
Katselin eilen lasten kanssa pikkukakkosta ja siinä tuli se uppo nalle laulu ja näytti niin kovasti tutulta se toinen taustalaulaja ja sehän olikin sitten se club for fiven toinen nainen. :)
arvatenkin meillä jyllää sellainen...
yleensä googlettelen, en muista mikä viimeksi.
Pitää hakea matkojen hintoja kun olisi viinanhakureissu tiedossa.
halusin näyttää 11-v:lle miltä hän näytti ja miksi on kuuluisa.
tarkotatko kitaristia? milloin te suutelitte?
Polytetrafluoroethylene flammability
Aika yksilöity haku, mihin tarkoitukseen?
kuuntelin sitä youtubesta ja hain lyriikoita et voin laulella mukana :)
Riipaisevan ihana kipale.
Luin juuri, että ketamiini saattaa olla tehokas ja nopea apu vaikean masennuksen hoidossa. Englanniksi löytyy yleensä paljon enemmän tietoa kuin suomeksi.