Kumpaa sukupuolta tämä vauva on?
Kommentit (12)
mutta siinä on siis kuvassa lapsenne takapuoli (jalat harallaan) alhaaltapäin kuvattuna ja ihan selkeät kivekset ja pippeli siinä omalla paikallaan näkyy. Onnea!
3/4D ultrassa saa katella jo ihan oikean näköistä vauvaa noiden suttuisten kuvien sijaan.. Outoa että noita vanhoja laitteita ees vielä on ja niistä jotain tulkitaan, no rahakysymys tietty.. Onneks meidän kunta ostaa yksityiseltä ultrat missä hyvät uusimmat laitteet.
Sanoi sukupuolen olevan selvästi esillä haarovälissä.
ap
Mikä kohta se on, missä se vauva on?
ihan selvästi,onnea vaan! T:tytön ja pojan äippä
levällään ja esim. vasemmalla puolella näkyy reisiluuta selvästi. Pippeli pitäisi näkyä keskellä levitettyjä jalkojaan siis.
äkkiseltään veikkaisin että poika, mutta jos viikkoja ei ole kovin paljon vielä (kuten kuvasta näyttäisi ettei ole), niin tuo voi ihan yhtä hyvin olla klitoris.
miksi sitä ei saisi etukäteen kysyä? helpottaa niin paljon mitä/minkä värisiä hankitoja ostamme vauvalle ym.
ap
mutta siinä on siis kuvassa lapsenne takapuoli (jalat harallaan) alhaaltapäin kuvattuna ja ihan selkeät kivekset ja pippeli siinä omalla paikallaan näkyy. Onnea!
ap