Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Valehteleeko kaikki miehet?

Vierailija
22.05.2015 |

Selasin miehen facebookia padilla miehen luvalla ja näin hakuhistoriassa (tulee siihen heti, ilman etsimistä) erään sivuston jota olin nähnyt miehen ennenkin selailleen mutta en ollut asiasta mitään sanonut. Kyse sinänsä ihan harmittomasta sivustosta, mutta kysyin kuitenkin että mikäs tää haku on. Mies vastasi aivan spontaanisti "ai mikä? En tiedä" ja jatkoi tuota linjaa, jopa hermostui ja sanoin ettei tiedä kun sanoin rauhallisesti että tajuanhan minä miehen sitä katsoneen kun se siinä haussa näkyy.

Ei niinkään häiritse tämä yksittäinen tilanne, vaan se että tiedän miehen aina siis valehdelleen ja valehtelevan vastaavista asioista. Onko kaikki miehet tuollaisia vai onko tuo nyt merkki vakavemmasta valehtelijasta?

Ja joo, olisin voinut olla kysymättäkin.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
22.05.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vähemmän kuin naiset aivan varmasti. 

Vierailija
2/3 |
22.05.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ja siis etsin erästä huumorikuvaa miehen facebookin feed-seinältä, jota olisin itse halunnut käyttää. Jos jotain se kiinnostaa.

Ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
22.05.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei valehtele. Valehtelu on ihmiskohtaista.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi kolme yksi