Löysin facebookin kautta kaikki ex ukon lapset.t.ammattivalittaja
Mutta heitä ei kuulemma koko tili kiinnosta eikä sen lopettaminen eivätkä aio valtakirjoja kirjoitella että sen saisi lopetettua. Taidan sit jättää tilin voimaan kun siitä ei mene kuukausimaksuakaan.
Kommentit (4)
EIks se sun ex-ukko ole joku sarjamurhaaja.Mitä sä sen pentuja oikein kytit. Elä sitä omaa kuppasta elämää siellä koinsyömässä töllissä ja jatka palstoilla trollailua.
[quote author="Vierailija" time="26.09.2014 klo 19:56"]
En usko! Kaikkia kiinnostaa raha. Miksi hylkäsivät sut ja isänsä. Oletko paha ihminen, vai mikä syy?
[/quote]
Ex ukko oli paha ihminen ei kyllä mikään sarjamurhaaja ja tuo tili vaan olisi lopetettava kun sieltä aina tulee pankista lappuja mulle.
Et tainnut olla lempeä äitipuoli, kun ne ei suhunkaan pidä uhteyttä.
En usko! Kaikkia kiinnostaa raha. Miksi hylkäsivät sut ja isänsä. Oletko paha ihminen, vai mikä syy?