Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Libero-vaippamerkkien keräilystä taas...

Vierailija
11.09.2006 |

Te jotka olette liittyneet Libero-kerhoon tänä vuonna: Kuinka monta keräilykuponkia teille on postitettu kotiin?



Meille ei oo tullut kun ekan kirjeen yhteydessä sellainen, jolla sai Marimekon raita-bodyn. Sen jälkeen ei ole tullut yhtäkään (vaikka body on tullut jo aikoja sitten), ja merkkejä ois iso kasa jo kerättynä... Ja siis meillä vauva on jo 7kk ikäinen... Onko noilla mitään virkaa noilla merkeillä enää? Pitääkö ne kupongit tilata erikseen?

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
11.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

nyt vauva 4kk eikä YHTÄÄN kirjettä ole tullut. Ja kun kotona on on toinenkin vaippaikäinen, noita merkkejä on kertynyt ihan kiitettävästi.



Laitoin kyselyn Liberon asiakaspalveluun, mutta eivät ole vaivautuneet vastaamaan.

Vierailija
2/6 |
11.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kirje tulee kuulemma kun vauva on n. 20-viikkoa vanha..

eli syyskuun lopulla.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
11.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Näköjään noita keräilykirjeiden lähetysvälejä on harvennettu sitten esikoisen vauva-aikojen, ennen niitä tuli pari jo ennen puolen vuoden ikää.



terv 2

Vierailija
4/6 |
11.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

vauva on vajaa 8kk. Sitten pitäisi tulla housu ja yöpukukeräilyt vielä. Eli säilyttäkää merkit. Itse en taida viitsiä enää niitä kerätä,kun käytän mieluummin eri merkkisiä vaippoja.

Vierailija
5/6 |
29.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tyttö 4,5kk eikä MITÄÄN ole vielä tullut sen ilmaisen liittymissammakon jälkeen. Eilen laitoin just asiakaspalveluun postia mutta eivät ole vielä vastanneet. Muistelen lukeneeni edell. Liberon sähköpostista että BB lusikat olisi 1. lahja mutta täällä tunnutaan saadeen bodeja... Miten on?

Vierailija
6/6 |
29.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

kaverini jolla 3kk vanhempi lapsi,sai aina sen 3kk välein noita keräyslappusia...laitoin sähköpostia liberolle asiasta,mutta en saanut mitään järkevää vastausta...kuulemma on täs syksyn aikana vielä 1 keräys tulossa..

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi yksi yhdeksän