Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Jospa välillä kehuttaisiin

Vierailija
25.07.2014 |

Tällä palstalla riittää itkua ja hammasten kiristystä. Jospa välillä kehuttaisiin hyvää palvelua ja mukavia ihmisiä. Minä voin aloittaa.

Meillä on Munkkiniemen neuvolassa aivan huipputyyppi terveydenhoitajana. Hän on nuori ja asiantunteva, hienotunteinen ja hyvä luomaan kontakteja niin aikuisiin kuin lapsiinkin.

Kertokaa muutkin positiivisista kokemuksista. :)

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
25.07.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meidän lähiökapakassa on hyvä portsari, se vetää aina kunnolla turpaan persaukisia hampuuseja.

Vierailija
2/5 |
25.07.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Turussa on tosi kiva kirjastonhoitaja lastenosastolla. Aina kiva käydä kirjastossa!!!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
25.07.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Porin keskussairaalassa L1A-osastolla oli kiva ja rauhallinen hoitaja, semmoinen tumma nuori tyttö. Oli varmaan joku kesälomittaja, kun kävi välillä kysymässä asioita muilta hoitajilta. Minä vihaan sairaaloita, saan oksettavan pakokauhun pelkästä sairaalan alueelle menemisestä, joten olen kireä kuin viulunkieli enkä varmaan mikään unelmaomainen.

Vierailija
4/5 |
25.07.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

K-supermarket Manhattanissa on todella kivoja kassoja. Vaikkei kauppa olekaan edullinen, tykkään käydä siellä, koska kassat ovat niin kohteliaita ja palvelualttiita. Asenne ratkaisee.

Vierailija
5/5 |
25.07.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minulla on tosi kiva anoppi, joka auttaa meitä monella tapaa. Joskus tuo valmiin ruuan, kun tulemme töistä, tekee mittatilauksena sukat ja lapaset, auttaa lasten sairastaessa.

Terveiset Ylöjärvelle. T. Sanna

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän kaksi yhdeksän