Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

ihan kiva huomata,että minä mummoäiti kelpaan nuorille

Vierailija
17.06.2010 |

äideille kaveriksi. Pihallamme on parikymppisiä nuoria,reippaita äitejä ja ilokseni huomaan,että olen saanut heistä seuraa,hakeutuvat jopa seuraani--minun 38v. mummoäidin.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
17.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

jutella "vanhempien" äitien kanssa, kiva että se jollekkin sopii, harmi ettet ole miedän pihapiirissä..

Vierailija
2/4 |
17.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

sähän olet todennäköisesti hyvää juttuseuraa. Minä ainakin viihdyn itseäni vanhempien äitien seurassa oikein hyvin, ja perhekahvilassa olen huomannut, et vanhemmat ja kokeneemmat äidit on suosittua seuraa. Monasti heistä saa tosi lämpimän ja empaattisen kuvan.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
17.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minusta taas tuntuu nuorena äitinä, että vanhemmat äidit täällä päin karttavat meitä. Ihanaa että siellä kaikki ovat kaiken ikäisten kanssa :) mielestäni todella hienoa!! itse ajattelen että ei sillä iällä merkitystä ole ainakaan tässä asiassa.

Vierailija
4/4 |
18.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei kaikkien tartte haluta tutustua toisiin mammoihin.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi yksi yhdeksän