Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mitä tapahtui tänään Gilmoren tytöissä?

Vierailija
19.07.2006 |

Lähinnä kiinnostaa se Luken ja Lorelain suhdesotkuhässäkkä.



Kiitsa =D

ps. pitäs varmaan hankkia elämä

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
19.07.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Luke oli kiukkuinen koko jakson ja heitti porukkaa ulos kahvilasta siksi.



Rory kosti Emilylle kiukuttelemalla illallisen ajan ja sanomalla suorat sanat. Lorelain isä (en muista nimeä) otti myös Lorelain ja Roryn puolen. Emily lopussa meni sitten Luken luokse ja sanoi että sinä voitit, en puutu enää suhteeseemme. Jakso loppui siihen kun Luke meni Lorelain luo ja suuteli tätä.



Lorelai ja paras-kaverinsa-jonka-nimeä-en-muista suunnittelivat tyttöjen iltaa mutta eivät voineet sitä viettää koska paras kaveri oli niin raskaana eikä mikään onnistunut.



Lane tajusi että kundikaverinsa haluaa harrastaa hänen kanssaan seksiä, ja tajusi myös että hän haluaa odottaa avioliittoon asti. Kirosi äitiään siitä että äiti on sellasen iskostanut hänen päähänsä.



Siinäpä kai se.

Vierailija
2/2 |
19.07.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lorelain äiti kävi puhumassa Lukelle sen jälkeen kun Rory huusi sille perjantaipäivällisellä jossa Lorelai ei siis tietenkään ollut. Mummeli sano lukelle, että menee Lorelain luokse ja että Luke voitti j aettä hän ei enää puutu asiaan.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi yhdeksän kolme