Eksyin ulkolaiselle pornosivulle, ja heti sivulle ilmestyi
tekstiä kuvien kera tyyliin: " Etsi seuraa Helsingistä" ja " Etsi tyttö alueelta Etelä-Suomi" . Mistä vitusta ne siihen ilmestyi, onko noilla sivuilla jotkut jäljittimet tms. jotka pystyy " näkemään" , mistä kaupungista mä sivuilla kävin?? Tuli tosi friikki olo.. ulkolainen sivu ja heti ne " tiesi" , mistä kaupungista mä tuun!
Kommentit (6)
tai operaattorin jostain ip:stä. Suomessa vaan suurin osa asuu Etelä-Suomessa, joten tollaisessa on fiksuinta ehdotella Etelä-Suomea ja pääkaupunkiseutua, niin todennäköisimmin joku tarttuu täkyyn, kun " ihan mun läheltä on noin ihania naisia." (Ja jos kuvia katsot tarkemmin, niistä näkee suurimmasta osasta ihan helposti etteivät 95 % todennäköisyydellä ole todellakaan Suomesta. Tavarat taustalla, kokolattiamatot jne.)
pornosivuilla voi käydä ihan millon haluaa ellei ime sieltä mitään laitonta!!! jos sopranos soittaa sulle, sano että teit päättötyötä pornonäyttelijöistä!
mutta vain silloin jos on syytä epäillä.
rekisteröitynyt johonkin porno tai seuranhaku sivulle.
T: kokemusta on :)
IP-osoitteen perusteella näkee että missä maassa ja kaupungissa asut. Ihan normijuttu, ei mitään salaliittoteoriaa.