Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Peräaukon ongelmat

Vierailija
16.02.2009 |

Mulla on taipumusta peräpukamiin.Nyt kuitenkin tuntui että joku sattuu kun kävelen ja katsoin peilillä alapäähän niin siellä roikkuu sellainen pehmeä nahkan lipare, jota voi puristaa sormien välissä. Onko toikin nyt joku peräpukama juttu? vai mikä ?



Usein mun peräpukamat on ollut sellaisia kipeitä palloja joita olen sitten painellut takaisiin sisään. Nyt peräaukon ympäristä näyttää kuin siinä olisi ylimääräistä nahkaa ja poimua jotka saan työnnettyä takaisin sisään mutta jotka sit heti luiskahtaa takasin ulos.. Ruman näköinen:(

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
16.02.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

mulla myös tuollainen, ja pukamaksi olen sitä aina kuvitellut (peilillä en tosin koskaan katsonut). Nyt raskaana vko 23 ja toinen vastaavanoloinen tullut esiin, sitä olen nyt työnnellyt takaisin rasvan avulla ja toivon että vähitellen sitten pysyy siellä missä kuuluukin. Yököttäviä juttuja.. mutta olen ymmärtänyt että kannattaa painella takaisin vaan ahkerasti.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla