Posliinina onkin ihana olla. Housut luistaa paalle paremmin ja mieskin tykkaa nuolla. Heikolla karvan kasvullani kay vaan helposti niin etta parin vahauksen jalkeen ei niita kohta
kasvakaan. Onko sitten hölmöä vanhempana olla karvaton sieltä?
Kommentit (14)
Vierailija:
Olen kolmen muksun äippä ja ikää 45 v.
Mitäs lasten lapset sanoo?
on kyllä oikeasti N jotain. Täällä ihmeellisesti aina ilmestyy " miehiä" kommentoimaan sopivassa kohdassa jotain, kun muuten ovat 100% hiljaa.
ja kuka sitä vanhan jalkojen väliä kuitenkaan tuijottaa
mutta olen huomannut, että koska jumppaan lähes joka päivä niin karvattomana hikoileminen ärsyttää ihoa ja tuntemuskin on epämiellyttävä. Myös pyörän satula pääsee jotenkin hankaamaan ihon rikki. Yöks.
mummovainaallani oli ihan kuluneet alapääkarvat, naureskeli vaan että side oli hinkannut ja kuluttanut karvat pois=)
...mä varmaan sanoisinkin, että ohi menee, jos alkaisi nuoleskella muualta.
Kohta ajellaan hiukset pois, jos mies vaikka keksii nuolla päälakea...
Luonnollinen minusta on lyhennetty ja siistitty karvoitus... en ole täyspehkonkaan kannalla.
eli bikiniraja siistitty, mutta keskellä sellainen 10 cm pitkä pöheikkö, yök!
Vierailija:
eli bikiniraja siistitty, mutta keskellä sellainen 10 cm pitkä pöheikkö, yök!
Vierailija:
Sä olet ihan todellisuudesta vieraa...
Mä meen sinne uimaan, en kyttäämään toisten pilluja. On se nyt ihme että naisilla on noin kova tarve tuijotella toisten haaroväliä, pilolsebojako sitä ollaan vai mikä IHME teitä vaivaa?
Mistä se on joltakin pois jos jollakin on pöheikköä siellä vai ei?
Ällöttää ajatuskin siteistä, yöks!!!
Olen kolmen muksun äippä ja ikää 45 v.