Läski Hanipöö
Kauhee kuinka läski tuo Salla/Hanna on salkkareissa. Pitäis tuollasen nuorehkon ihmisen tietää terveysriskit.
Kommentit (9)
jos haluaa telkkarissa näyttää normaalipainoiselta, on oltava alipainoinen, vrt. missit sun muut.
Kai nyt jokainen sen tajuaa.
Vaan yksinkertaisesti PERUNA! Ihan muodoton; tasapaksu päästä varpaisiin, etenkin pään/kaulan/niskan seutu; yhtä suoraa pakua pötkötä. Todella oudon näköinen ja mallinen.
Tulee mieleen down... kun hartiatkin taas luonnottoman kapeat siihen ruhoon, pallomaha kuin olisi raskaana ja todella tuhti perä + jakalat.
Kyllä ylipainoinen nainen, jota voidaan kutsua muodokkaaksi (positiivisessa mielessä) ja kauniiksi, on aivan tosenlaisen mallinen.
Minusta hän on myös todella ruma. Ei voi mitään.
t:ei kateellinen ruipelo, vaan xl-kokoa oleva nainen.
Ihan kiva ihminenhän se Sallankin näyttelijä varmasti on, mutta kantsis vähän laihduttaa, ettei tule terveysongelmia.
Liian moni suomalainen on ylipainoinen, eikä sitä pidä puolustella tai vähätellä.
(Vaimikä sen ohjelman nimi olikaan?) Ainakin sen voitti joku tukeva tyttö. Ei hänestä kylläkään ainakaan tähän mennessä ole mitään tähteä tullut.
Jossain lehdessä just olikin siitä kun Hanna oli järkeistänyt ruokavaliotaan tms. Oliko pudottanut kymmenen kiloa vai paljonko.