oliko se lordi linnanjuhlissa?
Kommentit (9)
niillä on joku liite missä listataan skandaaleita vuosien varrelta ...tyyliin Jonnan nännit. Ei siellä tänä vuonna kai mitään kummempaa ollut.
kättelyjonossa taisi olla kymmeniä miehiä, joita ei tunnistettu... :)
Siis olihan se tavallaan skandaali, kun ei saapunut, eikä ollut ilmoittanut esteellisyydestään. Lisäksi jos vaimo tuli, on mr. Lordin poissaolo tulkittavissa lähes mielenosoitukseksi.
Onpa sitten pakoillut mediaa tosi hyvin, jollei häntä ole löydetty. Luulisi toimittajien seuranneen vaimoansa todella tarkasti. Mutta linnan edustajat eivät tosiaan sanoneet, ettei olisi herra linnaan tullut vaan kiertelivät mainiten että 2000 vierasta on paljon ja sinne voi yksi ihminen hukkuakin.. Mene ja tiedä sitten.
Saapui yksin valtiosaliin ensimmäisen kättelyosuuden loppupuolella? Kellertävä pysty siiltukka ja parta. Olisko ollu silmälasitkin? Juontajat ei ainakaan tienneet kuka se oli.
onko kukaan lukenut paperiversiota?