Lue keskustelun säännöt.
Säälittäviä nuo vanhat ihmiset jotka kuvittelevat että nainen on se joka vaikuttaa siihen kumpaa sukupuolta lapsi on!
31.10.2006 |
Muutenkin nuo vanhemmat ihmiset kuvittelevat tietävänsä kaiken. Ja oikeasti he ovat niitä jotka eivät tiedä nykyajasta mitään.
Kommentit (3)
On ihan tunnettu juttu, että useat samaa sukupuolta olevaa raskaudet tekevät sen, että siittiöistä valikoituu helpommin sitä samaa sukupuolta olevat. Ei kyllä ole iso ero, mutta mitattavissa.
Mutta kyllä se on isän tavara, joka sen sukupuolen pääasiassa määrää ja se fakta on joillakin ihmisillä hakusessa.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Ja se piti vielä lisätä että säälittää nämä vanhat siksikin kun heihin on iskostettu niin syvä luulo siitä että naiset ovat huonoja ja miehet taas kuninkaita. Onneksi mä olen syntynyt tähän nykyaikaan.
Vaikka esim sukuni kaikki vanhukset ovat kouluttamattomia maalaisia.