Olen 40v enkä juurikaan käytä mitään kosmetiikkatuotteita. Kysyttävää?
Käytän ainostaan deodoranttia, hajuvettä ja ripsiväriä. Ripsariakin vain työpäivinä, harvoin viikonloppuisin ja lomalla.
Kysyttävää? Vastaan hetken ennen nukkumaanmenoa.
Kommentit (9)
Onko ihosi pysynyt hyvänä? Minkä ikäiseksi ihmiset sinua luulee?
Mä olen myös 40v enkä ole käyttänyt dödöä, hajuvettä enkä ripsaria kahteen kuukauteen, puhumattakaan muusta kosmetiikasta. Käyn toimistotöissä kuitenkin eikä mua osoitella kadulla joten en plajon eroa muista, kukaan ei myöskään ole sanonut että haisen pahalta. En myöskään haista hienhajua itsessäni. Hammastahnan sijaan käytän kookosöljyä hampaiden pesuun. Onko SULLA AP kysyttävää?
[quote author="Vierailija" time="29.07.2015 klo 23:43"]Onko ihosi pysynyt hyvänä? Minkä ikäiseksi ihmiset sinua luulee?
[/quote]
Iho on aina ollut huono. Ei ole auttanut mitkään halvat tai kalliit pesuaineet tai voiteet. Toiset luulee nuoremmaksi toiset vanhemmaksi,
Ap
[quote author="Vierailija" time="29.07.2015 klo 23:45"]Käytätkö shampoota?
[/quote]
Käytän.
Ap
Mulla käytössä shampoo, hammastahna ja dödö. 39 v enkä usko, että kenelläkään olisi yhtään kysymystä asiaan liittyen. Iho on hyvä ja näytän normaalilta.
Millasia kysymyksiä odotit saavas tälläseen :D