Louis Vuitton Neverfull MM hinta?
Heippa! Tietääkö joku paljon maksaa (nykyään) Helsingin Louis Vuittonilla Neverfull MM? Katoin netistä, Saksan sivuilta,et laukku maksaa 895e. (Joku on sanonut näin,että Saksan ja Helsingin hinnat on samat,tai melko samat). Olis tosiaan kiva tietää tarkka hinta! Kiitos!
Kommentit (4)
Suomen hinnat on max. 20e kalliimpia, verrattuna Saksan hintoihin, eli ei hirveää eroa :)
Monet myy noita käytettynä useita satoja alkuperäistä hintaa halvemmalla, kts. esimerkiksi huuto.net ja tori.fi. Joukossa on toki paljon feikkejäkin, mutta vähänkään järkeä käyttämällä aidot kyllä erottaa joukosta. IMO jos ostaa noin kalliin laukun jonka on tarkoitus kestää vuosikymmeniä käytössä, ei haitanne jos joku on sitä ennen sua pari vuotta ehtinyt jo käyttää.
Ostaisin muuten joo laukun käytettynä,mutta kun ei oo ollu pitkään aikaan missään netissä myynnissä Damier ebenea..Siksi tiedustelin liikkeen hintaa. =)
Up