Olenko narsissi?? :o
Olen itserakas, piikittelevä ja nautin kun joku epä onnistuu. Täyttääkö noi narsissin piirteet? Pelottaa..
Kommentit (18)
Ei täytä. Narsissilla ei ole tunteita, eikä se kirjoita Aihe vapaalle.
Et ! Narsissi pystyy vain kasvamaan rauhallisesti muista välittämättä
Onko vanhempasi ja sisaruksesi narsisseja? Se on periytyvää.
Narsissit ovat ihan nättejä. Piristävät.
[quote author="Vierailija" time="08.04.2015 klo 23:23"]Narsissit ovat ihan nättejä. Piristävät.
[/quote] Mitä nättiä niissä on? Mun mielest ne on pelottavii.. Ap
[quote author="Vierailija" time="08.04.2015 klo 23:23"]Onko vanhempasi ja sisaruksesi narsisseja? Se on periytyvää.
[/quote] Sukulaiset on ihan normaaleja, en mä ainakaa oo huomannu et olid. Ap
Mun mielestä voisit olla ehkä kuitenkin pelargonia? Tai jos sulla on hortensia?
Näin täällä kuvitellaan, että 5 vuotta vanha trollaus olisi vieläkin hauska. Olet vain liian typerä sekä kelvoton trolliksi.
[quote author="Vierailija" time="08.04.2015 klo 23:28"]Ehkä oletkin krookus.
[/quote]
Sori, vahinkoalapeukku! T. Sypressi
Sinulla on käytöstavat ja hienotunteisuus hukassa, jonka voit vielä opetella aikuisiässä, sillä se avaa monia ovia elämässä ja työuralla. Ehkä piikettely yms. omista huonoista kokemuksista.
Narsisti tuskin olet, koska heillä ei ole empatiakykyä tai sitä on hyvin vähän. Eikä he myöskään tiedosta olevansa mitään vikaa, vaan syy on aina muissa eli tuskin olet narsisti.
Ruma käytöksesi kuitenkin vaivaa sinua ja ehkä aiheutat sillä itsellesi pahaamieltä ja omatunnon tuskaa, niin paras lääke siihen on muutos elämässä ja yrittää olla kohtelias kaikille.
Miltä tuoksut ja oletko jo kukkinut vai oletko vielä nupulla? Jos olet kerran piikikäs, niin voisit olla ruusu.
[quote author="Vierailija" time="08.04.2015 klo 23:30"]Sinulla on käytöstavat ja hienotunteisuus hukassa, jonka voit vielä opetella aikuisiässä, sillä se avaa monia ovia elämässä ja työuralla. Ehkä piikettely yms. omista huonoista kokemuksista.
Narsisti tuskin olet, koska heillä ei ole empatiakykyä tai sitä on hyvin vähän. Eikä he myöskään tiedosta olevansa mitään vikaa, vaan syy on aina muissa eli tuskin olet narsisti.
Ruma käytöksesi kuitenkin vaivaa sinua ja ehkä aiheutat sillä itsellesi pahaamieltä ja omatunnon tuskaa, niin paras lääke siihen on muutos elämässä ja yrittää olla kohtelias kaikille.
[/quote] Kuka mistään narsisteista on puhunut? Keskustelimme kukasta. Ap
[quote author="Vierailija" time="08.04.2015 klo 23:34"]Miltä tuoksut ja oletko jo kukkinut vai oletko vielä nupulla? Jos olet kerran piikikäs, niin voisit olla ruusu.
[/quote] Haisen ulosteelle, se tässä oudointa onkin :0 Ap
[quote author="Vierailija" time="08.04.2015 klo 23:42"]
[quote author="Vierailija" time="08.04.2015 klo 23:34"]Miltä tuoksut ja oletko jo kukkinut vai oletko vielä nupulla? Jos olet kerran piikikäs, niin voisit olla ruusu. [/quote] Haisen ulosteelle, se tässä oudointa onkin :0 Ap
[/quote]
Oletkohan raatokukka? Se haisee tosi pahalle!
Hyacinth Bucket on päivänselvä narsissi
googlaa