Miten lassukat selittävät se, että...
Mika Häkkisen vaimo on entinen seksityöntekijä? Hänellä on varmaan kymmeniä seksikumppaneita, mutta silti kelpasi monimiljonäärille. Tai Mika Salon vaimo on entinen pehmopornotähti.
Kommentit (14)
Laasanen itse kolumneissaan korostaa, että seksityö on kunniallista, eikä siinä ole mitään hävettävää. Ihmetyttää tämän nämä palstafeministit - Laasanen on monesta mielessä ällöttävä, mutta lukutaidottomille feministeille hän on olkinukke, johon voidaan projisoida mitä tahansa.
Vielä rautalangasta - lassukat ei huorittele, feministit huorittelee.
Eikö runsaasti seksikumppaneita omaava nainen ole menettänyt markkina-asemansa, eikä näin ollen enää kelpaa miehille? Marketallakin on varmasti ollut kymmeniä kumppaneita, mutta niin vain on edelleen tukevasti Häkkisen vaimona.
[quote author="Vierailija" time="27.03.2015 klo 13:59"]
Laasanen itse kolumneissaan korostaa, että seksityö on kunniallista, eikä siinä ole mitään hävettävää. Ihmetyttää tämän nämä palstafeministit - Laasanen on monesta mielessä ällöttävä, mutta lukutaidottomille feministeille hän on olkinukke, johon voidaan projisoida mitä tahansa.
Vielä rautalangasta - lassukat ei huorittele, feministit huorittelee.
[/quote]
Mutta mies ei halua huoraa vaimokseen.
Seksiä paljon harrastava nainen EI OLE HUORA. Seksi on kivaa ja kaikki sitä vapaasti ja mielin määrin harrastakoon! :-)
[quote author="Vierailija" time="27.03.2015 klo 14:00"]Eikö runsaasti seksikumppaneita omaava nainen ole menettänyt markkina-asemansa, eikä näin ollen enää kelpaa miehille? Marketallakin on varmasti ollut kymmeniä kumppaneita, mutta niin vain on edelleen tukevasti Häkkisen vaimona.
[/quote]
Melko laiska huora, jos vain kymmeniä kumppaneita. Eikö melkein jo kaikilla yli kaksikymppisillä naisillakin jo ole kymmenien miehien historia?
Vissiin tosi hyvä elämä sulla kun teet tällaisia avauksia perjantaina. Voi vvoi :-(
[quote author="Vierailija" time="27.03.2015 klo 14:09"]
[quote author="Vierailija" time="27.03.2015 klo 14:00"]Eikö runsaasti seksikumppaneita omaava nainen ole menettänyt markkina-asemansa, eikä näin ollen enää kelpaa miehille? Marketallakin on varmasti ollut kymmeniä kumppaneita, mutta niin vain on edelleen tukevasti Häkkisen vaimona. [/quote] Melko laiska huora, jos vain kymmeniä kumppaneita. Eikö melkein jo kaikilla yli kaksikymppisillä naisillakin jo ole kymmenien miehien historia?
[/quote]
No voihan niitä satojakin olla, who knows.
Ei vissii kauhean tyydyttävä elämä sulla, kun teet tällaisia avauksia perjantaina. Voi voi :-(
Olettaisin, että lassukat arvostavat seksityöntekijöitä suuresti. Heitä häiritsee enemmän se, että ostetaan seksin toivossa autot ja talot. Silti saa runkata paineitaan salaa suihkussa ja vaimo vie puolet erossa. Siis lähinnä tuo, että tavallinen nainen tulee kalliimmaksi, eikä sitä luvattua seksiä edes saa. Varmasti voisi moni lassukka oppia mielyttämään naista paremmin sängyssä yms. Nämä seksityöntekijä naiset luultavammin hoitaa ne seksiasiat kotona aika hyvin. Noin niitä miljonääri miehiä saa.
Ei kai lassukalle ole ongelma se jos vaimo on jakanut monelle vaan se jos itse on saanut liian vähän. Jos vaimo on jakanut niin tajuaa varmasti suostua kaikkeen lassukan mielestä mukavaan ilman mutinoita.
Naurettavaa jauhaa tätä paskaa. Ketä kiinnostaa?? Wt-mammoja, joilla ei oikeasti ole parempaa tekwmistä?
[quote author="Vierailija" time="27.03.2015 klo 14:28"]
Naurettavaa jauhaa tätä paskaa. Ketä kiinnostaa?? Wt-mammoja, joilla ei oikeasti ole parempaa tekwmistä?
[/quote]
Joku lihava mielenterveysongelmainen feministi näitä lassukka aloituksia suoltaa.
Miten sinä selität ette kelpaa edes lassukoille?