En ole pedofiili-fiili, enkä pedofiili, mutta...
...eiköhän tää pedofiilikommentointi voisi vähän hellittää? Olen pienten lasten äiti - ja kyllä - en halua, että KUKAAN tekee lapsilleni mitään pahaa. Ei seksuaalisessa mielessä eikä muutenkaan. Tämä jatkuva hinku pedofiileista keskusteluun alkaa mennä, kaikesta huolimatta, yli ymmärryksen. Maailma on epäreilu paikka, usein jopa kamala - ja toiset ihmiset ovat äärettömän häiriintyneitä. Kaikki heistä ei ole pedofiileja, häiriintynyt voi olla muullakin tavalla.
Onko täällä nyt yksi vai useampi pedofiilijahtaaja? Eikö tämä palsta voisi edes vähäksi ajaksi rauhoittua? Olisiko jollain ehdottaa vähän rennompaa palstaa, missä käydä... tätä ei oikein enää jaksa. Niin paljon kuin minäkin olen sitä mieltä, että lapsille EI saa tehdä pahaa, ei raiskata, lyödä, kiduttaa, eikä mitään muutakaan vastaavaa.
Huoks.
Kommentit (4)
Hyss hysssss. Annetaan pedofiilien olla rauhassa.
Eikö ketään muuta häiritse se, että ketju X:n pedofiilista nimen kanssa ja ilman on koko ajan kärjessä?
Kohta tämä on pelkkä provojen ja hullujen palsta, jossa vakioteemoina tietyt bloggarit, wt-mammat, pedofiilit nimen kanssa ja ilman, lassukkakommentteja unohtamatta.
No se on vain yksi ketju, älä avaa sitä. Johan tuossa alapuolella näkyy vaikka kuinka monta muutakin ketjua. Voit vaikka antaa vinkkejä tulevalle äidille, lukea miehestä jolla on 16cm pituinen muna, pipsasta, kananpersetukista, isyystesteistä, osallistua SUUREEN LAIHDUTUSPÄIVÄKIRJAAN tai sitten voit vaikka aloittaa itse uuden pornoketjun. Niihin kommentoidaan aina.
Anna muiden jahdata pedofiilejä jos he sitä haluavat.
Pitikö taas tehdä uusi aloitus pedofiileista? *huoh* Lopeta jo näiden pedoketjujen tehtailu, ap.