Mitä kuuluu Marjaanalle?
Onko palstalla aktiivisesti vauvakuumeilleesta Marjaanasta tietoa kenelläkään? Toivottavasti hänelle kuuluisi hyvää, eikä tällainen kysely täällä pahoita hänen mieltään.. Itse pitänyt useamman kuukauden taukoa täältä ja hänen kuulumisensa on ainoa asia, jota olen jäänyt pohtimaan..
Kommentit (14)
Minun tuntemalleni Marjaanalle kuuluu ainakin oikein hyvää!
Marjana plussasi lokakuisissa kuumeilijoissa. Kaksi alkiota oli siirretty. Sen jälkeen ei ole kuulunut. Toivottavasti kaikki on mennyt tähän asti hyvin.
Hei kauan etsin kauas kuljin, kunnes löytyi kukka Karjalan.
Kaiken vihdoin sain kun suljin syliin Marjaanan.
Tuohon poistettuun ketjuun oli tullut pari ikävää kommenttia, joista tein ilmoituksen ylläpidolle. Mutta ei kyllä koko ketjua olis tarvinnut poistaa!!
Hei!
Kävin kirjoittelemassa kuulumisia tällaiseen keskusteluun:
http://www.vauva.fi/keskustelu/3952659/ketju/missa_on_marjana_oli_ennen_vakkari_tietaako_joku
Marjana
Miksi keskustelu on poistettu?
Mitä Marjanalle nyt sitten oikeasti kuuluu???!!!
Hei minulla myös ollu ikävä Marjanaa! Toivottavasti sinne kuuluu pelkkää hyvää!!!
Jahas, vai on siellä joku ollut jo viisastelemassa jotain. En ehtinyt itse edes lukea noita kommentteja. Ihmettelin vain, että ketju oli hävinnyt. Mutta aloitin Vauvakuume-puolelle ihan oman ketjun, jossa kerroin kuulumiset ja etsiskelin tuttuja kuumeilijoita, joiden kanssa täällä on vietetty liiankin kauan aikaa vauvakuumeen merkeissä. Käykäähän sieltä etsimässä, kuka minut tunnistaa tai on kulkenut tätä matkaa kanssasi. :)
up