Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Voiko tämä olla enää todellista?

Vierailija
23.12.2013 |

Tein aiheesta jo muutama viikko sitten aloituksen, johon kukaan ei kuitenkaan vastannut, eli ilmeisesti olen yksin "ongelmani" kanssa.

 

Eli yhdellä miehellä ja minulla on ns. yhteinen youtube-filmi, joka ei todennäköisesti kiinnosta ketään muuta. Erosimme hyvin riitaisasti ja lopetimme kaken yhteydenpidon.

 

Hävitin kaiken yhteisen, paitsi tuon filminpätkän, joka kuuluu exälleni. Huomasin ju monta viikkoa sitten, että JOKA kerta, jos klikkaan filmiä kerran, on sitä klikattu seuraavana aamuna TASAN kymmenen kertaa enemmän. Siis joka päivä! Jos klikkaan kaksi tai kolme kertaa, niin joku on klikannut filmiä TAAS tasan kymmenen kertaa enemmän. Tulen kohta hulluksi.

 

Voiko joku asentaa youtubeen automaattisen klikkausjärjestelmän vai käykö joku (exäni?) joka ikinen päivä klikkaamassa filmiä tasan kymmenen kertaa??!

 

 

 

 

 

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
23.12.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla