Lue keskustelun säännöt.
Alue: Aihe vapaa
Blue Village Nausicaa Beach
01.08.2013 |
Hei,
olemme mahdollisesti lähdössä Kyprokselle kyseiseen hotelliin lokakuussa. Millaiset ovat kaksiossa olevat lisävuoteet? Matkaan lähtee kolme lasta, joiden olisi tarkoitus nukkua näissä. Entä minkälainen ero on parvekkeen / ison parvekkeen välillä? Minkä kokoisia nämä suurin piirtein ovat?
Kommentit (1)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Alue: Aihe vapaa
Hei!
Kiitos viestistäsi.
Blue Village Nausicaa Beach –hotellimme Kyproksella on varmasti hyvä valinta lasten kanssa matkaan lähdettäessä.
Hotellin lisävuoteet ovat ensisijaisesti vuodesohvia, osa voi olla myös erillisiä lisävuoteita. Todennäköisesti huoneistossa, joka on 2-5 henkilölle, on kaksi vuodesohvaa ja lisäksi tuodaan yksi erillinen lisävuode.
http://www.finnmatkat.fi/Lomakohde/Kypros/Protaras/Nausicaa-Beach/kuvat-ja-elokuvat/?season=kesa-2013
Nettisivujemme kuvissa 2, 4 ja 6 näkyy suurella parvekkeella varustettu huoneisto. Kun taas kuvassa 14 on näkymä tavalliselle parvekkeelle (tässä kuvassa näkyvät myös huoneen vuodesohvat eli lisävuoteet).
Tavalliseen parvekkeeseen verrattaen suuri parveke on näin ollen selvästi tilavampi.
Mukavaa loman suunnittelua!
Ystävällisin terveisin
Terhi/Finnmatkat
myynti@finnmatkat.fi