HEI OIKEESTI,
mun lapset varmaan kiusaa homojen lapsia koulussa, koska mua itseä ainakin järkyttää moinen syntinen meno. Ja vaikka homot on ihmisinä ihan siedettäviä, ei kenenkään tarvi kuitenkaan tollasta touhua sietää.
Ja kaikki ulkomaalaiset on ihan hyviä IHMISINÄ, en mä sitä sano, mutta kun ne saa soskusta niin paljo rahaa, kuin vain osaavat pyytää. ja ajelevat mersuilla ja niillä on uudet nahkatakit ja kodinkoneet vimpan päälle.
Ruotsinkieli pitäis lopettaa suomesta, koska mehän asutaan suomessa, eikä missään ruotsissa. Muuttaisivat ruotsalaiset ruotsiin!
Mä näin muuten eilen meidän kylällä varmaan sellasen jonkun luonnonsuojelijan. Sillä oli vihreä takki ja kangaskassi. Siis voi kauheeta mihin maailma on menossa.