Jos mielisairaalassa oleva miespotilas esittelee jokaiselle vastaantulevalle naishoitajalle kulliaan, niin mitä siitä seuraa?
Ei siis muuten ole hankala ja vaarallinen, mutta tykkää esitellä sukuelimiään naishoitajille. Saako jatkaa toimintaansa rauhassa vai rankaistaanko siitä jotenkin?
Kommentit (17)
Ek rankaista, mutta yritetään järjestää sellaisia hoitamaan tyyppiä, joita asia ei häiritse.
Mielisairaaloissa tapahtuu esim hoitajiin kohdistuvia taponyrityksiä, mutta niistä ei tehdä rikosilmoitusta.
Vierailija kirjoitti:
Voi v i t t u tätä kyselijää.
Joka näköjään vastailee itselleen.
Hoitokokous, lääkkeiden tarkastus, sisähoitoa ehkä...
Rangaistuksia ei mielisairaalassa ole on vain seurauksia jotka on jo etukäteen tiedossa.
Vierailija kirjoitti:
Miten sairasta voisi rangaista tuollaisesta?
Tätä varten potilasvaatteissa on mukana lappuhaalareita. 😁
Riippuu kullista. Minullehan nuo hoitsut suorastaan ehdotti suukesiä, mutta miulla onkin tunnetusti komea elin.
Aluksi ymmärretään, koska vaikutat täysin normaalilta mieheltä.
Viideskymmenes kerta on raja, jonka jälkeen tehdään julkinen kastraatio.
Olisi ihan mielenkiintoista nähdä minkälainen ihminen kyselee tällaisia 😂
MdW kirjoitti:
Riippuu kullista. Minullehan nuo hoitsut suorastaan ehdotti suukesiä, mutta miulla onkin tunnetusti komea elin.
Olisi ihanaa suukesiä
Siitä seuraa, että kyseisen henkilön peniksestä tulee kuuluisa ja sitä analysoidaan kahvipöytäkeskusteluissa laajalti terveydenhoitohenkilöstön keskuudessa.
Erkkaa tai libidoa laskevaa lääkettä?