Missä niitä oikeesti komeita miehiä on?
Minulla on tarkat ulkonäkökriteerit miesten suhteen.
Tuntuu, että vastaan tulee vain laihoja tai lihavia tavallisia miehiä. Treenatut miehet on sitten enemmän tai vähemmän ällöttäviä kasvoistaan. Mistä löytyy sellanen mies, joka hivelee silmää kaikinpuolin?
T: Nainen 29 hki
Kommentit (16)
Norjassa, Itävallassa ja Italiassa.
Norja, Ruotsi joskus, Alppimaat, Australia.
Miesten komeus tulee itse asiassa harvoin ulkönäöstä. Todellinen komeus löytyy parisuhteen luomasta pitkäaikaisesta tuntemuksesta. Ns. Fyysisen komeuden perusteella valitun kumppanin kanssa eletty aviolitto on harvoin onnellinen. Vaaditaan muuta.
Ulkomailla. Suomalaiset miehet ovat vahakasvoisia, poikamaisen näköisiä yksilöitä, joilla aniharvalla edes kasvaa kunnolla miehinen parta.
Laita ap linkkejä minkänäköistä miestä etsit, niin olisi helpompi vastata!
Musta barbaari varmaan olisi sulle sopiva ja eikös se ole jostain sieltä päin.
Jaa-a.
Ulkonäköpuutteet on vielä se vähäisin.
Maailman teknologia kaupungeissa...
Osta Tinder plus ja huomaat.
Kreikassa ja Israelissa myös...
Vierailija kirjoitti:
Venäjältä.
Ehdottomasti sieltä myös. Venäläiset, slovakialaiset ja muut slaavimiehet on aivan mielettömän hyvännäkösiä suurimmaks osaks ja ne nuoret miehet (alle 31v) osaa kyllä kohdella naisia paljon paremmin kuin suomalaiset possupojat.
Millanen itse olet?