Laivasta bf?
Hei, olen menossa tässä muutaman viikon sisään laivaan tarkoituksena hankkia poikaystävä, koska sellaista ei vielä ole. Kuinka todennäköistä tämä on prosenteissa? Kertokaa myös omia kokemuksia.
Ps. en tee tätä demiin koska mulla ei oo käyttäjää sinne
😊
Kommentit (13)
Ehkä siellä noita yhden yön juttuja sattuu ja tapahtuu, mutta ei sieltä mitään kunnollista saa
Petikaverin löytämis-% 110, poikakaverin...paljon pienempi.
kaikki on kaljan perässä ei siellä tytöt kiinnosTa, baarit vaan
Unelmien poikamiestyttö
Just muistin, että veli oli löytänny sieltä yhden yön jutun mutta ei siitä sitten mitää tulu
;))
Prosentti n. 5,66
Opiskelen lukion matikkaa ja meidän kurssilla just laskeskeltiin tällasia, outo sattuma
Aika lähellä nollaa. Siellä on ihmisiä myös lähtökaupunkia kauempaa ja useimmat seurankipeät miehet haluaa lähinnä panna.
Jos sä haluut hyvän poikaystävän lähesty kadulla kiltin ja vähän ujon tuntuista miestä. Baareista ja kännilaivoilta saat känniapinoita. Toki kivaa voi olla, mutta kaikki kiva päättyy aina kyyneliin.
Me oltiin sillosten kavereiden kanssa, kaikki löysi miehet ekan tunnin aikana!...
Ei.
PROSENTTI ON NOLLA!!! NOLLA
Laiva on ihan hyvä paikka tavata uusia tyyppejä. Suurin osa on ihan tavallisia ihmisiä. Muutenkin ympäristö on sellainen, että voi helpommin mennä juttelemaan jonkun kanssa.
Vierailija kirjoitti:
Kävitkö siellä laivalla
En saanut ketään 😒
Kaikki laivat taitaa olla kyllä varattuja käsittääkseni. No Viking Grace on sinkku kai, mut ehkä se on kuitenkin liian tasokasta seuraa sulle?
Minä löisin tuolloin 80-luvulla, oli hiukan säälittävä rotta, mutta lopulta persoona ylitti odotukset
Terkuin Nykyään naimisissa ja kuuden lapsen äiti ja kahden lapsen isoäiti