Olen voimakkaasti ihastunut mieheen, joka vihaa minua
Eikä tämä ole ensimmäinen kerta. Siinä, että mies vihaa minua, on minulle jotain niin rakastuttavaa ilmeisesti. Tämä ei tapahdu kaikkien vihamiesteni kohdalla, mutta en ole keksinyt, mikä on se välttämätön tekijä, että niin pääsee käymään. Osaako joku psykoanalysoida, mistä tämä voi johtua?
Tällä kertaa olen oikeastaan rakastunut. Tässä on vahva seksuaalinen lataus. Kun etsin tämän miehen kuvaa netistä ja se ilmestyi ruutuun, koin niin suurta seksuaalista tyydytystä, että sain orgasmin.
En ymmärrä itseäni. Olenko masokisti? Onko muita?
Kommentit (5)
Jännämies-efektiähän toi tavallaan. Vihainen mies. Ah. Seksikästä. Kyllähän murhaajatkin saa kirjeitä vankilaan. Jollain naisilla on päässä vikaa ja sinä kuulut tähän kastiin.
Haluisin hakata sua, kiihottuisin siitä, tehdäänkö treffit?
Vierailija kirjoitti:
Miksi se vihaa sua ja miten se ilmenee?
En uskalla paljastaa oikein mitään, koska en halua ottaa riskiä, että minut tunnistetaan.
Olen itse tavallaan aiheuttanut vihan. Vahingossa kylläkin.
Ihan kuin haluaisin "voittaa" miehen puolelleni ja todistaa samalla itselleni, että olen rakastettava. Sytyn suurista tunteista ja vastakkainasetteluista.
Ap.
Kiinnostaako sinua sadomasokismi muuten? Ehkä olet seksuaalisesti suuntautunut niin?
Olet varmaan tullut miettineeksi yhteyttä isäsuhteeseen. Entä suhteesi naisiin, korreloiko se äitisuhteen kanssa?
Miksi se vihaa sua ja miten se ilmenee?