Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mä rakastan pitkiä hameita, mutta en tiedä millaisia kenkiä käyttäisin talvella

Vierailija
21.02.2006 |

En osaa enkä edes halua horjua korkeilla koroilla enkä tunnut osaavan yhditellä hameita ja mitään saappaita kivan näköisesti: Kertokaa trenditietoisemmat millaisia hameita ja kenkiä nyt kantsisi hommata. Mutta en silti halua näyttää miltään Riitta Väisäseltä.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
21.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vieläkö on muotia ne " nyrkkeilijäkengät" ? Niissähän osa on pitkävartisia (puoleen pohkeeseen asti) eikä tarvitse taiteilla korkojen kanssa.

Ja entäs bootsit? Nythän ne on IN (minusta kyllä karmeat hameen kanssa, mutta sitä yhdistelmää lehdet pullollaan).

Itse käytän maihareita :)

Vierailija
2/4 |
21.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mauttomuuden huippu!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
21.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

sellasia nyörinilkkureita, joissa pieni korko. Sellaset vähän mummo-tyyppiset kengät. Bootsit käy kans. Ja entäs kiilakorkoiset kengät? Vai mahtaako niitä enää tähän aikaan saada ellei satu ennestään omistamaan?

Vierailija
4/4 |
21.02.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Katsele muotilehtiä, niistä löytyy hyviä vinkkejä. Saappaissa on myös matalakantaisia.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän kuusi yhdeksän