Lue keskustelun säännöt.
Alue: Aihe vapaa
Näetkö kuvassa miehen suukottamassa vauvaa vai jotain muuta?
17.01.2016 |
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1452920138463.html
Itse näin tuossa härskisti pyllistetyn perseen peräreikä ammollaan ja kesti todella kauan, ennen kuin hoksasin miehen pään siitä kuvasta.
Kommentit (6)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Takapuolihan se siinä :D Etsin palleja, kun näytti niin androgyyniltä. Ja nainenkin näyttäisi katsovan suoraan reikään. En ehkä lähettäis ystäville tuota kuvaa. Aika vekkuli kyllä.
Näin heti miehen suukottamasta vauvaa, koska satuin katsomaan ensiksi vauvan poskeen, mistä näkyikin miehen nenä.
Mutta sitten kun siina nakee sen miehen niin eiko se kuitenkin nayta teista alastomalta? Siis kun katsoo tuota "moykkya" miehen olkapaan ja naisen valissa, musta se nayttaa perseelta :D
Alue: Aihe vapaa
Minä näin takamuksen vasta kun kuvasta mainittiin, että moni semmoisen näkee. Minä näin koko ajan sen isän (miten isän silmää ei muka hoksaa?)