Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

uudesta keittiöstä??

Vierailija
30.12.2005 |

moi!

sanokaa hyvät ihmiset kummanlaiset kaapin ovet valitsen uuden talomme keittiöön,,, tulee pähkinärungolla..eli valkoiset kiiltävät kaikkii vai ala laatikot pähkinän väriset,, ylhäälle tulee myös metallikehistetyillä maitolasilla pari ylös avattavaa laatikkoo..



iso päätös ja aika vaikea.. tulee tumma lattia niin mietin tuleeko liian tummaa jos alakaapit tummia?? makuasia tietty, tykkään molemmista vaihtoehdoista!!



kommentoikaa

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
30.12.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

Varmempi valinta pidemmän päälle.

Vierailija
2/2 |
30.12.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

laittaisin kaikki kaapit valkoista. Etenkin jos pähkinää on jo tehostevärinä rungoissa/pöytätasoissa ja tumma lattia. Itse pähkäilen tismalleen samaa asiaa, ja meillä on sentään valkoinen lattia! Silti en taida laittaa pähkinää alakaappeihin, ja kalliimmaksikin tulisi tietty pähkinällä. Mutta makuasioitahan nämä..

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla