Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

huutonetin kasvavat paketit

Vierailija
07.06.2012 |

Kertokaa mulle mikä hiton idea näissä kasvavissa paketeissaon. Selailin huutonettiä hakusanalla Reimatec 116... eli haeskelen 116 senttisiä ulkovaatteita.



Tää myy tytön vaatepakettia.... jos tuta nyt olis mennyt huutamaan ns. ajoissa niin mukaan ois jo napsahtanut rikkinäiset kengät.

Mutta tämä:

"HUOMHUOM ! postikulut ovat arvio. Laitoin ne tarkoituksella isommiksi kun en vielä ole varma laitanko pakettiin jotain painavampaa kuten verhot yms. Ellen lisää muuta kuin vaatetta on postit 8e !!!!"



Saattaa siis iskeä lapsen vaatepakettiin verhot mukaan! Onnea vaan viimeselle huutajalle ennen tuota lisäystä :)



http://www.huuto.net/kohteet/tytolle-ensi-talveksi-n-120cm/223818072

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
07.06.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

pari hyvää tavaraa ja lisää "samantasoista" tulossa, paskat

Vierailija
2/4 |
07.06.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

vaan ohimennen, että minkä takia tuo hinta on jo noin paljon. Haalari itessään on ihan räjähtämispisteessä. Onko ne Lindexin tunikat jotain ihquja retrokuvioharvinaisuuksia?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
07.06.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Oon ihmetelly samaa. Jos haluan pikkutytön juhlamekon niin miksi ihmeessä haluaisin lisäksi vaikka poikien välikausihaalarin?? Muutenki koitan välttää turhaa rompetta nurkissa.

Vierailija
4/4 |
07.06.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

kerralla lisäämään kaikkea niin siksi kasvaa muutaman päivän ajan. Anteeksi. Pyrin laittamaan samantasoista tavaraa kuitenkin.