Onko miehesi helvetin enkeli?
Kommentit (188)
Olen itse suhteessa biker-miehen kanssa ja kokenut paljon vastustusta sukulaisten ja ystävien taholta.. Kärsin tästä suuresti.. Mies on ihana ja meillä on mennyt ihan hyvin..
Kaikki Enkelit ei oo linnassa.Mulla kyllä mies on maailman ihanin mua kohtaan...En muuta odotakkaan.
4. Ollaan myös koettu vastustusta sukulaisten taholta mutta en oo antanu sen vaikuttaa mun ja miehen väleihin.
enkelimäisen pitkät ripset huomasin ensimmäiseksi ja vielä kun kuulin, että nimi on Visa, se oli siinä. Ikävä kyllä, aina en voi maksaa Visalla...
niin rikosrekisteri täytyy olla ja siinä sitten muitakin merkintöjä kuin pysäköintivirheitä tai rattijuoppoutta. Että odota vaan, kohta olet kalterileski
En aio minäkään tästä miehestä luopua. Parhain mahdollinen minulle. Kohtelee paremmin kuin aikaisemmat.
Huomaa että taas puhuu joku joka ei asiasta tiedä.
-2-
Just tämmösiä ihmisiä tarkotit viestilläs,vai?
-2-
Kyllä.. juuri tällaisia.. Oikeastaan aika huvittavia, kun eivät selvästikään tiedä mistä puhuvat.
Ja yhdelle teistä pikku vinkki, älä tule puhumaan somaleista mun aloittamaani ketjuun.
täysjäsenyydestä...Täällä sitten semmoset ihmiset purkaa omia patoutumiaan. :)
-2-
Ehkä somalimiehet raiskaavat ne teidän enkelinne siellä linnassa kun teidän enkeleillä on kumminkin niin pitkät tuomiot että te ette jaksa enää vankilassa panopatjana vierailla.
Niinpä.. Elävät omissa kuvitelmissaan. Meillä on aivan normaali ja tavallinen perhe.. Jos joku haluaa ajatella muutaa, niin aivan vapaasti..
Kumpaakaan en todellakaan huolisi.
tai jos ihan pakko olis niin somali ehkä...
monelle naiselle tekisi hyvää...löytää oikea mies. Ja omasta miehestäni voin sanoa, että hän on Mies ja pitää perheestänsä huolen.
En ole kyllä koskaan sellaisen kanssa seurustellut. Jo yläaste ikäisenä ostin HD-puseron itselleni, koska se oli mielestäni niin makea. T: Ap:lle keteellinen mami
niinpä.. mahtavia äijiä ;) mutta vaatii naiseltakin sopeutumista.. Hyvän miehen takia olen valmis mihin vaan..
Ja ei, en todellakaan vertaa kunniallisia kansalaisia ihonvärin takia rikollisjärjestön jäseniin.
Ja tietty hengailevat kerholla koko ajan, mitä nyt käyvät kotona painetta nivusista helpottamassa