Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Poistettiinko täältä se Lestojen 10 lasta autossa-ketju ?

Vierailija
07.07.2011 |

se on vielä kaksplussalla, käytkää katsomassa

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
07.07.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

paskaa saa puhua Myllylästä, Auerista jne mutta lestojen todellisia tapoja ei saa paljastaa ?

Vierailija
2/4 |
07.07.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

salaa autoon menossa ja linkittää vielä sen vauva-aiheisille palstoille?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
07.07.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Keskusteluihin ja kommentointeihin osallistuva vastaa siitä, että hänellä on kaikki tarvittavat tekijänoikeudet ja muut oikeudet ja/tai oikeudenhaltijoiden suostumukset palvelussa julkaisemaansa materiaaliin.



Linkkiin ei ole aloittajalla ollut oikeuksia. Videon tekijällä ei oikeuksia siinä olevaan Evanescenen musiikkiin tai kuvattavilta kysytty lupaa julkaista heistä ja heidän lapsistaan netissä videota.



Sanoma Magazines Finland Oy poistaa sivustolta rikoslain vastaiset viestit, viestien osat tai kokonaiset viestiketjut.



Sanoma Magazines Finland Oy voi lisäksi muokata tai poistaa sivustolta selkeästi hyvän tavan vastaisuuksia sisältävän viestin, viestin osan tai kokonaisen viestiketjun taikka järjestelmän toiminnallisuutta haittaavan viestin.



Lain vastaisia voivat olla esimerkiksi seuraavanlaiset viestit:

· herjaavat...yksityiselämää loukkaavat viestit,

· vihjauksia yksityishenkilöistä sisältävät viestit,

· lapsen koskemattomuutta loukkaavat viestit



Tuossa muutama syy.

Vierailija
4/4 |
07.07.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

salaa autoon menossa ja linkittää vielä sen vauva-aiheisille palstoille?

vain vanhempia, joille lapsen henki ei ollut minkään arvoinen. Sääli tietysti joka tapauksessa lapsia, heitä pitäisi suojella sekä vanhempiensa kyydityksiltä, että julkisuudelta.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän yksi yhdeksän