Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

normaali erektiohäiriö

Vierailija
15.06.2011 |

taas eläin palstaa...koska jos eläin ei reagoi ärsykkeeseen sillä on vikaa? ok ei provota enempää.



Ei varmasti ole yhtään ihmistä jollei olisi käynyt elämässä jotain lerpahdusta mutta mitä väliä sillä on?



Naisella se on niin helppoa makaa lahnana sängyssä ja nykyisin jo avoimen keskustelun ja asenteen takia nainen voi aina sanoa että kun sulla on niin iso niin tarvitaan liukuvoidetta. Totuus tietenkin on se ettei eukko kostu kun sillä on erektio häiriö.



Mielenkiinnolla aina uutta naista ensimmäistä kertaa koskettaessa voit huomata miten toisilla ulkoiset osat turpoaa aika paljon kostuessa ja toiset vain kostuu. Onko tämä erektio häiriö?



Fysikaalisesti joka naisella pitäisi olla kiihottuessa tosi turvonneet osat koko toosan alueella ja naisen tulisi kyetä liikuttamaan toosaa kuten varmaan olet nähnyt miten hevoset, koirat, lehmät yms. eläin naaraat tekevät. Mutta koskas olet nähnyt "normaali" naisen tekevän tälläisia temppuja?



Erektiohäiriö?



Luojan kiitos osa pyhästä naiseuden ihanuudesta on alkanut aukeamaan palstojen kuten tämän ja yleisen asenteen avulla ja nykyisin alkaa jo suurin osa naisista ymmärtämään ettei naurahtaessa karkaileva pissa kuulu mihinkää naiseuteen vaan se kertoo lihasrappeumasta.



Synnytyksen tuoma naiseus on myös saanut kolauksen eikä ole enää niin selvää että pitää saada ne lapset – ehkä kaiken tiedon saatavuus on saanut monet(usein korkeasti koulutetut) naiset havaitsemaan että elämsät voi nauttia ihan puhtaalla omalla tunnolla lapsi vapaana. Puhumattakaan näisät römpsän venymisistä yms. synnytys johdannaisista ongelmista mitä täällä jatkuvasti eri peitteiden/selitys teorioiden takaa valitetaan.



Mutta molempi parempi.

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
15.06.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Taisi osua arkaan paikkaan. Lueppa lisää näitä äitejä täällä ja ehkä jotain lääketieteellisiä julkaisuja ja käännä kauniit ja rohkeat tiede kanavalle niin ehkä jossain vaiheessa silmäsi aukeaa.

Vierailija
2/5 |
15.06.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

että masennuslääkkeet ja e-pillerit kuivattavat nyknaista. huono ilolihasten kunto toki on pahin häiriä naisilla.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
16.06.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Yleisesti tiedossa on sekin, että monet naiset oppivat käyttämään alapäänlihaksiaan vasta synnytyksen jälkeen. Synnyttämättömät toisinaan eivät siis koskaan. Jos ja kun oppivat käyttämään alapään lihaksiaan, niin voivat halutessaan niitä myös treenata synnytysten jälkeen ja välillä. Silloin ei löysty paikat useakaan synnytyksen jälkeen. Mitä enemmän käyttää sen paremmassa kunnossa. Synnytys ei pilaa toosaa, jos vähänkään pitää itsään kunnossa.

Vierailija
4/5 |
16.06.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tämä koskee varsinkin niitä naisia, jotka eivät harrasta MITÄÄN liikuntaa eikä liikunta edes kiinnosta missään muodossa. On olemassa hoikkiakin naisia, jotka ovat täysin epäurheilullisia, luiden päällä on vain hyllyvä rasva. Sitten tuijotetaan puntariin ja kaikki on muka ok, kun kerran painoindeksi sanoo niin. Oivoi...

Yleisesti tiedossa on sekin, että monet naiset oppivat käyttämään alapäänlihaksiaan vasta synnytyksen jälkeen. Synnyttämättömät toisinaan eivät siis koskaan. Jos ja kun oppivat käyttämään alapään lihaksiaan, niin voivat halutessaan niitä myös treenata synnytysten jälkeen ja välillä. Silloin ei löysty paikat useakaan synnytyksen jälkeen. Mitä enemmän käyttää sen paremmassa kunnossa. Synnytys ei pilaa toosaa, jos vähänkään pitää itsään kunnossa.

Vierailija
5/5 |
16.06.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Uskomatonta skeidaa. Olet kyllä aivan oikeassa tuossa että monet oppivat vasta synnytyksen jälkeen käyttämään alapään lihaksiaan. Mutta se on sitä juuri mitä yritti N45 kertoa. Eihän se niin pidä olla, tämä on taas tätä "ihanaa naiseutta". Ei siihen synnytystä tarvita. Nykynaiset, ainakin vanhemmat ovat vain eläneet ummikkoina "ihanassa naiseudessaan" ja tätä N45 yritti kertoa miten nyt tälläisten palstojen kautta ja asenteiden muututtua voidaan avoimesti keskustella ja TIEDOSTAA jo ennen synnytystä että kappas perskutarallaa mullahan on toosassa jotain lihaksia - A vot!



Jos yleistää ajatustasi niin osaatko jännittää reisilihaksia ilman että menet kyykkyyn? entä hauista ilman että nostat kauppakassin maasta? osaat avata suusi?



Cmoon eihän se pimpsa ole muuta kuin lihaskimppu joka pitäisi olla hallussa ihan niinkuin muutkin lihakset. Toisaalta näissä palstoissa valiteltu löysyys emättimessä / tiedostamattomuus lihasten hallinnasta voi olla myös osittain seurausta nykynuorten liikunnan harjoituksen vähyydestä ja kaikenlaisten pleikkarien yms. jatkuvast pelaamisesta. Miten voit oppia minkään lihaksen hallintaa kun istut pelaamassa tv:n edessä.



Tai sitten on pahempi versio miksi se on niin tiedostamatonta, vanha lause:"pimppi on synnytystä varten - ei nautintoa" Nyt alkaisi olla jo pystyä murtamaan tälläiset idioottimaiset uskomukset.



Use it or lose it!