Tämä on kauheeksi menny koko palsta!
ekaks nämä kauheet hailakat värit, että saa siristellä että näkee lukea.
Sitten kun yirtän päästä tänne keskustelupalstalle, se heittää mut ulos armottomasti, nyt onnistuin jo pääseen tänne asti ja hyvä se.
Tänne taitaa nyt jäädä vain ne kaikki netti- ja keskustelupalstariippuvaisimmat pörräämään :(
Kommentit (12)
Ei huvita tulla tänne enää kun tää on ihan muuttunut, entisessä oli se oma fiiliksensä.
Ihanaa, sain elämäni takaisin :) (Ehkä nyt tulee leikittyä lastenkin kanssa vähän enemmän.)
Heh, samat mammat tulee aina näissä pyörimään.
Näyttää ihan kaksplussan sivuilta ja niitä en ole koskaan tykännyt käyttää.
Voi voi, nyt alkaa elämässä uusi aika, täytyy unohtaa av. Kai se on hyväksi.
jäi siis tämäkin mamma pois näiltä sivuilta. Heippa.
Mikä tässä niin kamalaa on? Totta, etusivun värien kontrasti on heikko, mutta muutenhan tämä on ihan samanlainen kuin ennenkin. Ja mitä opeteltavaa tässä on?
Ihmeellistä kitinää. Pakko ei ole palstailla, mutta jos saa migreenin ja oksennuskohtauksen näin vähästä, 90% netistä on kyllä pahempaa.
Kauhean lapsellista. Jos arvostellaan, niin arvostellaan sanoilla.
Hailakat värit, ei ole todellakaan kivat. Ja joo joo, mullekin opetettiin aikanaan, että tämä vähän off-black ei ole muka niin väsyttävä silmille kuin isompi kontrasti, mutta ihan oikeesti voisi tämä teksti vähän tummempi olla!
Ja noiden taukkien peukkujen sijaan olisivat voineet laittaa hymiöt jne. Tämä on vähän ei mistään kotoisin. Joko simppeli niinkuin vanha, tai sitten semmoinen missä hymiöt, ja avatarit jne. Aarhg, mikä pettymys kun en tykkää.... :(
Muuten nuo kiehkurat tuolla ylhäällä on kuin kaksplussalla ja plazassa, liekö samat tyypit kehitelleet tämänkin palstan.,
Ensin etusivulla rullataan alaspäin, että löytyy linkki keskusteluihin
Sitten rullataan alaspäin, että näkyy eri keskustelupalstat
Sitten rullataan alaspäin, että näkyy keskusteluaiheet
Sitten jos haluaa vastata johonkin, niin taas rullataan alaspäin, että löytyy lomake.
TOSI EPÄKÄYTTÄJÄYSTÄVÄLLISTÄ!
Ja tulipa myös testattua, että otsikkokenttään voi näköjään kirjoittaa vaikka kuinka pitkästi, mäkätystä seuraa vasta kun yrittää lähettää viestin.
Ärsyttää tosiaan nuo ylimääräiset tekstit joka viestin perässä ja nuo peukut.
Samaten se, että viesteissä näkyy 1/15 eli yksi kirjoitettu viesti ja 15kertaa luettu. Miksei voi olla että 0/15 kun tuo 1/15 näyttää ihan siltä kun olis 1 vastaus.
En jaksa opetella tätä. Son moro täältä Tampereelta!