Mieheltä tulee virtsaa kun rakastellaan
ei siis yhdynnässä vaan kun kiihotti itseensä muhun niin lorahteli virtsaa parikin kertaa.
Ikinä aikasemmin käynyt näin miehelle.
Onko kellään tietoa miksi näin.
Kommentit (6)
Tuon pitäisi nimittäin olla teknisesti mahdotonta kun paisuvainen tukkii virtsaputken. Kävisin lääkärillä, jos tämä on yhtäkkinen muutos.
verran sitä tulee?
Jos sitä ei tule lorisemalla niin oletko koskaan kuullut ns. touhutipoista? Ei sitä kaikilla tule, muttauseimmilla. Se on kirkasta eritettä, jota tulee kun kiihottuu, muistaakseni on peräisin eturauhasesta. Nimittäin miehen sukuelinhän on silleen rakennettu, että kun se rupee seisomaan niin pissaaminen estyy.
Kyllä tiedän touhutipoista :)
Ei ikinä ole aikasemmin näin käynyt, eikä se minusta touhutippoja kyllä ole kun lakanat kastuu , ei nyt paljon mutta kuiteskin että huomasin. Käynny on vessassa enne joten tämä oli meijän 10vuoden yhdessä olon aikana ekakerta kun näin kävi.
Tuon pitäisi nimittäin olla teknisesti mahdotonta kun paisuvainen tukkii virtsaputken. Kävisin lääkärillä, jos tämä on yhtäkkinen muutos.
Siittimen ollessa erektiossa virtsaaminen muuttuu hyvin vaikeaksi tai mahdottomaksi, kuitenkin siemenneste pääsee purkautumaan siemensyöksyssä rytmisten supistusten saattelemana.
varmaan käydä pissalla ennen puuhia. luultavasti rakko vaan niin täys.