Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Minkä ikäisenä menetit neitsyytesi?

Vierailija
18.10.2010 |

eli minkä ikäisenä ja kuvailkaa miltä se tuntui.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
18.10.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

silloisen tyttöystäväni kanssa etelänmatkalla. Seurusteltu oltiin sitä ennen 1,5 vuotta. Kuulostaa varmaan kummalliselta nykymaailmassa, mutta silloin "ennen vanhaan" ei ollut kiire leikkiä aikuista ja se oli molemmille eka kerta:) Tyttöystävä myös pelkäsi vimmatusti ja muutamakin edellinen yritys oli päättynyt keskeytykseen ja elimen lerpahtamiseen satutuksen pelossa.



No, näin miehenä se tuntui kummalliselta, kun tunsi, miten se lopulta meni sisälle ja tulihan siinä itse aika nopeasti ekalla kerralla tiukkaan rakoon tuikkiessa. Ei siinä ollut negatiivisia piirteitä ja naistakin sattui paljon vähemmän kuin hän oli pelännyt.

Vierailija
2/3 |
18.10.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

14v (Aivan liian nuorena..)



Ei sattunut, lähinnä tuntui epämukavalta kun paikat ei vielä joustaneet hirveästi. Olin kuitenkin kiihottunut joten ensimmäisten työntöjen jälkeen alkoi tuntua ihan mukavalta.

Verta ei tullut ja siihen varmasti vaikuttaa se että olin pelännyt ekaakertaa jonka vuoksi olin itsekseni jo jonkin aikaa "harjoitellut" venyttämällä emätintä masturboidessa.



-n26

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
18.10.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eli 15-vuotiaana (nyt olen 19).

Poikaystäväni oli 19, molemmille eka kerta, positiiviset fiilikset jäi. :)

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän seitsemän kahdeksan