Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Millainen on ihminen, joka on myynyt huutiksessa yli tuhat tavaraa?

Vierailija
10.01.2010 |

onko hän siis joku ammattikauppias, joka ostaa ja myy tavaraa. tuskin mitään omia vanhoja vaatteitaan myy jos noin paljon on kauppoja takana? itse en ainakaan osta keneltäkään jos on noin paljon kauppaa tehnyt.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
10.01.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ihan omia (lasteni) vaatteita olen myynyt. Vuodesta 2003.

Vierailija
2/4 |
10.01.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Itse olen ostanut/myynyt huutiksessa muutaman vuoden ja palautteiden perusteella kuulun tuohon mainitsemaasi joukkoon. Ihan meillä käytössä olleita myyn. Ja osa palautteista jää saamattakin!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
10.01.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Huudan myös aika paljon lapsilleni vaatetta.

Vierailija
4/4 |
10.01.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

muutimme vasta, ja hirveästi tavaraa, lähinnä vaatteita ja leluja, lähti SPR:lle. Joka vuosi annan myös monta säkillistä lastevaatteita ja leluja pienille sukulaisille ja kavereiden lapsille. Monta säkillistä olen saanutkin lapsilleni, sopivaa ja vähemmän sopivaa vaatetta.

Eli jos nämä kaikki alkaisin myydä (hirveä vaiva se olisi) niin ei varmaan monta vuotta menisi tuhanteen kappaleeseen.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kaksi kaksi