Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

parhaat vedonestovaljaat

Vierailija
15.10.2014 |

38kg saksanpaimen urokselle? :) Ollaan muutettu tänne kaupunkiin ja nyt pitää hihnakäytös oppia, mä olen raskaana joten pelkään että tuo hassu saa mut kumoon kun ei oikein hihnaa vielä ymmärrä.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
19.10.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ostin ite eilen jokke vedonestovaljaat, ne on helppo panna päälle ja kauppaan ei tartte raahata koiraa ku tietää sen kaulapannan mitan. Testasin tänään valjaita ja hyvin toimi, itse en tuntenut ollenkaan vetoa ja koira oli vähän ihmeissään kun ei päässytkään tapaamaan muita koiria. Muista pitää namuja mukana ja palkita koira onnistumisesta. Valjaat on nahkaset, hinnaltaan vähän kalliimmat mut laadukkaat. 

 

Mulla itellä on 21 kilonen espanjanvesikoira joka tuli suomeen vast pari viikkoo sit ja pitää totuttaa se remmiin Muista käyttää valjaita vaan koulutusta varten. Toivottavasti tästä on apua. :)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme neljä viisi