Lue keskustelun säännöt.
Miten te sinkut jaksatte käydä jatkuvasti "ihmisten ilmoilla"?
27.05.2014 |
vai löytyykö se oma rakas heti kun ulos astuu? musta tuntuu että tässä vuodenpäivät käyty aika tiuhaan ja ei ole ketään tullut vastaan joka nappaisi,aina jotain tai sitten kun itse tykkään,toinen ei ja toistepäin...HUOH. Nettideitti palstallakaan kukaan ei kirjoita..
Kommentit (1)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
En mä jaksakaan enää, jyyrään vaan kotona yksinäni. Myös nettideittailuun olen niin totaalisen kyllästynyt, etten jaksa enää yrittääkään (vastauksia tulee vähän ja nekin ihmisiltä, jotka eivät millään lailla vastaa sitä mitä olen ilmoituksessa ilmoittanut selkeästi hakevani, enkä jaksa enää yksiäkään vaivaannuttavia treffejä miettien miten sanoisi nätisti ettei kiinnosta enää nähdä - niitä on nähty jo ihan liikaa).
Oon jotenkin alistunut jo ajatukseen ikuisesta vanhapiikuudesta. Ehkä ihmeitä tapahtuu joskus ja kohtalo ohjaa minut ja elämäni miehen sattumalta yhteen jossain täysin luonnollisessa arkisessa tilanteessa kun vähiten sitä osaan odottaa, mut en nyt enää pidättele kuitenkaan hengitystä tätä odotellessa.