Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Hyi hitto mua ällöttää, kun mies syö räkää!!

Vierailija
03.07.2013 |

Tekisi sen edes piilossa ja salassa! Ja sitten tuota suuta pitäisi vielä muka pystyä suutelemaankin?!

Kuvottava tapa.

Kommentit (8)

Vierailija
1/8 |
03.07.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mun mies jättää räkäpalloja pöydälle... söisi edes.

Vierailija
2/8 |
03.07.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

mun mies syö räkää unissaan, oikein maiskuttelee kun imee räkää sormesta.... olis edes hiljaa =D

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/8 |
03.07.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jahas. Muitakin. :D

Ei voi ymmärtää.

ap.

Vierailija
4/8 |
03.07.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mäkin syön räkää. Omaani.

Musta se on paljon vähemmän ällöttävää, kuin niellä spermaa tai nuolla toisten ihmisten persreikiä.

Niitä mä en ole ikinä tehnyt enkä tule tekemään.

Vierailija
5/8 |
03.07.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kerrankin voin näin anonyymisti minäkin ilmoittaa: myös minä syön omaa räkääni. Olen tehnyt niin aina ja se vaikuttaa siksi täysin normaalilta. Olenpa jostain jopa lukenut, että biologisesti kroppa on "tarkoittanut" rään kenties syötäväksi, koska tuottaa räkään suolaisen maun, jolle ei ole muuta biologista tarvetta.

No, AP:lle sanon kyllä sen, että miestäni myös ällöttää tämä tapa ja siksi teenkin sen nykyään piilossa. Poissa silmistä, poissa mielestä. Oletko pyytänyt miestäsi kaivelemaan nenäbuffettiaan muualla kuin sinun nähtesi?

Vierailija
6/8 |
03.07.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="03.07.2013 klo 22:03"]

Tekisi sen edes piilossa ja salassa! Ja sitten tuota suuta pitäisi vielä muka pystyä suutelemaankin?!

Kuvottava tapa.

[/quote]

 

Ällöttävän näköistä, mutta kuulemma terveellistä. Lisää tiemmä vastustuskykyä.

 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/8 |
04.07.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jep. Mua ällöttää miehen kyseinen tapa myös. Tai sitten hyvin usein kaivaa nenästään räkää ja pyyhkii sohvatyynyjen väliin tai pyörittelee lattialle. Hyi helv.. Olen sanonut, useasti, mutta kun ei tajua. Ja puistelee finnejä välillä jatkuvasti. Siis joinain päivinä oikein perehtyy asiaan ja puistelee nenästä, leuasta ja poskista isoja finnejä. Ja pyyhkii saaliit ties minne. Olen sanonut asian häiitsevän.

 

Kaikista oksettavinta on ehkä se, että laittaa persvakoonsa vessapaperia, kun kuulema perse hikoilee.. Ja sitten löydän vikattuja litteäksi painuneita "vessapaperituppoja" sängystä pedatessa sänkyä tms. Hyi..

 

Niin ja piereskelee. Siitä ihan tosissani suutun hänelle, koska en yksinkertaisesti kestä sitä hajua. Vessaan voi mennä sitä paskaa vääntämään.. No tämä on onneksi vähentynyt. Mutta aamulla aina kun silmänsä aukaisee niin oikeen vääntämällä vääntää kovaäänisen pierun. Että mukava herätys.

 

Ei pese käsiään kun käy vessassa. Ei vaikka ihan oman pyyhkeen olen hälle laittanu. Pitää vessan ovea auki kun käy asioillaan. Joudun aina huutamaan, että laittaa sen kiinni. Mutta siis olen nähnyt kun hän suorittaa virtsaamisen ja sen jälkeen samalla kädellä painaa vessanvetäisynappia. Ei mene jakeluun vaikka kuinka olen sanonut, että pesee ne hiton kädet.

 

Ja uskokaa pois, minä uskallan ja sanon noista asioista hellemmin tai kovemmalla äänellä jos en päivittäin, niin viikoittain. Ei vaan tajua. Ja nuo ajavat tämän suhteen kohta loppuun. Miten haluta miestä, joka on niin epäsiisti.. Kunpa kuuntelisi ja vähän edes yrittäisi..

Vierailija
8/8 |
04.07.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hyi helvata, 8, minkälainen äijä sulla on! Kävelevä terveysriski.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kaksi yksi